נושאי חיפוש מדריכים המדריך לנדל"ן אמריקאי כלים שמור עימנו על קשר

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב?

 

המשבר הכלכלי שהתרחש בשנים האחרונות בארה"ב השפיע לאין שיעור על הנדל"ן בכל היבטיו. כתוצאה מהמשבר הגדול ביותר בכל הזמנים מחירי הנדל"ן בארה"ב נמוכים מתמיד. מכיוון שהשוק בארה"ב נמצא כרגע בעליה , נראה כי זהו הזמן המשתלם ביותר להשקיע במחיר נמוך ולקבל תמורה גבוהה. כיום, ישנה אופציה להשקיע בנדל"ן ברחבי ארה"ב גם כשאתה נמצא בישראל ולהנות ממחירים משתלמים במיוחד.

 

כיצד הנדל"ן בארה"ב הושפע מהמשבר הכלכלי?

משבר הנדל"ן בארה"ב גרם לתושבים רבים לעזוב את בתי המגורים והנכסים שלהם מכיוון שלא הצליחו לעמוד בתשלומי המשכנתא.  בעקבות כך, הבנקים בארה"ב נותרו עם נכסים רבים כערובה אך אין להם כל שימוש בהם. לכן, נכסים רבים הנמצאים באזורים טובים ויוקרתיים ברחבי ארה"ב נמכרים כיום בסכומים נמוכים מאוד אשר משקפים  בצורה ניכרת את המשבר שעברה ארה"ב. כמו כן, היות ובעקבות המשבר ישנם חוקים נוקשים מאוד לתושבי ארה"ב בקבלת משכנתאות נוצר גל חדש של השכרת נכסים המחירים אטרקטיביים.

האם משתלם להשקיע בנדל"ן בארה"ב?

כלכלנים רבים מצביעים על כך שישנו תהליך התייצבות של הנדל"ן בארה"ב. תהליך זה יגרום בסופו של דבר לפריחה מחודשת בתחום הכלכלי בכלל והנדל"ן בפרט. כיום, מחירי הנדל"ן נמוכים באופן קיצוני ו ואינם תואמים כלל לשווי האמיתי של הנכס. מתוך כך, השקעה בנדל"ן בארה"ב במחירים נמוכים תניב בעתיד תשואה ורווח ניכר. הזדמנות כלכלית זו אינה עניין של מה בכך ויש לקחת בחשבון כי ייתכן ואינה תחזור על עצמה בשנים הקרובות, אם בכלל. מומחים בתחום מעידים כי השקעה  בנדל"ן בארה"ב כיום מניבה תשואה של 10% ויכולה אף להגיע ל – 20% לעומת השקעה בנכס בישראל המגיעה כיום ל – 4% – 6% בלבד.

המשבר הכלכלי של ארה"ב פתח חלון הזדמנויות משמעותי למשקיעים רבים אשר רוצים להגדיל את הונם בעזרת השקעה במחירים סבירים. כיום, לא רק איל הון יכול להשקיע בנדל"ן אלא גם האדם הממוצע שחפץ להגדיל את הונו ולנצל הזדמנות שייתכן ולא תחזור בשנית. כרגע זה הזמן הטוב ביותר להשקיע בתחום הנדל"ן בארה"ב אך חשוב לזכור כי אין להקל ראש בדרך בה בוחרים לפעול בנושא. אם אתם שוקלים להשקיע בנדל"ן בארה"ב חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום