נושאי חיפוש מדריכים המדריך לנדל"ן אמריקאי כלים שמור עימנו על קשר

חמישה עקרונות מפתח למשקיע בנדל"ן

חמישה עקרונות מפתח למשקיע בנדל"ן קורסים ל—השקעות נדל"ן הם הלהיט החם בשוק לכולם יש קורס המציע לך דרך איך תעשה כסף ללא הון עצמי בהשקעה בנדל"ן מאמר זה מנסה לתת לך המשקיע תמונה בסיסית שתעזור לך לעשות עוד כסף בשוק הנדל"ן של היום.

חמשת הכללים להשקעות נדל"ן חכמות

השקעה בנדל"ן שונה מ אפיקי השקעה אחרים כמו רכישת מניות בבורסה או קניית אג"ח. ההבדלים העיקריים הם :

  • א. הכסף נעשה כבר ברכישה של הנכס השקעה בנדל"ן בדומה לקנית ניירות ערך אתה מעוניין לקנות בשפל. והסיבה היא שאתה תקבל הון עצום כאשר שוק הנדל"ן יעלה שוב ( השאלה אינה אם אלא מתי ) הוצאת זמן ומשאבים על הערכות לנכס הינה קריטית מאחר ואין דרך אחרת לקבוע אם זו תהא עסקת נדל"ן נכונה וטובה.
  • ב. עיקרון שני. מעקב אחר תזרים הכנסות מהנכס. נכסי נדלן בדרך כלל מיצרים הכנסה חודשית משכירות המשמשים לתשלום משכנתא,וכן הוצאות על בעיות בנכס וכדו' , (כדיליפה בגג.) במקביל להיות עם יד על הדופק לשינויים בתשלומים או הוצאות היכולים לנגוס בהחזרי ההשקעה. ברגע שיש לך הכנסה מספקת וגדולה. תנהג בחכמה ותשמור בצד ( ליום גשום ) למיקרה ששוכרים לא ירצו לחדש חוזה לא יהיה זה נכון למחזר הלוואה על הנכס בכדי להשקיע בנכס נוסף ללא חישוב נכון לטווח הקרוב.
  • ג.עקרון שלישי. ניצול הזמן והאצלת סמכויות. זכור כי אף אדם אינו מוכשר לכל, לכן המפתח הינו לזהות את הצד החזק אתו הינך מביא לעיסקה למשל אם הינך מוכשר למשא ומתן התמקד במציאת הנכס והוצאתו במחיר הנכון. והאצל סמכיות לבעלי המיקצוע קבלנים וכו' לטפל בכל שאר העסקה בשבלך באופן דומה אם הינך מוכשר בעיצוב פנים, מצא עיסקה שזהו הצד החסר בה ותתמקד בהספקטים של עצוב הנכס. ע''י התמקדות במה שהנך טוב וניהול וניצול כוחות אחרים לעשיית שאר העבודה, אתה נהנה ממעשיהם וזמנם של אחרים ומשאיר לך מרחב וזמן לעשיית הון נוסף מהשקעות נדלן נוספות שתוכל להתפנות לעשייתם. השקע זמן ומאמצים בבנית צוות מוכשר ואמין שיעבוד בשבילך ואתה תהנה מין התוצאות מכונה משומנת ותיק נכסים שמעלה את התשואות עם הזמן. זכור שעל ידי תגמול פיננסי ראוי תקבל צוות המוקדש לעשייה והגדלת הונך דרך השקעות בנדל''ן.
  • ד. העקרון הרביעי. למד כיצד למנף נכון את השקעתך. אתה מעוניין במידע הנכון ובזמן הנכון על עסקה אטרקטיבית בנדלן? הדרך הנכונה והטובה ביותר ללמוד הינה להכנס לתוך קבוצה של עוסקים בדבר ויצירת קשרים וחברויות. למד את שפת המקצוע, והתמקד בעשיית חברים המתעסקים בהשקעות נדל''ן בגלל שהם העניים והאוזנים שלך והם יובילו אותך להזדמנויות והתפתחויות ושנויים בתנאי השכירות ביקושים באזור תשתיות וכו'. להיות השחקן הראשון שפועל זהו יתרון שיש לשחקנים החזקים בשוק הנדל''ן וע''י התערות בתוכם תוכל לסגור את הפער באופן משמעותי.
  • ה. עקרון חמישי, השקיע תחילה בזמן עם אנשי מיקצוע בתחומים המשיקים. אתה מעוניין במידע הנכון ובזמן הנכון על עסקה אטרקטיבית בנדלן? הדרך הנכונה והטובה ביותר ללמוד הינה להכנס לתוך קבוצה של עוסקים בדבר ויצירת קשרים וחברויות. למד את שפת המקצוע, והתמקד בעשיית חברים המתעסקים בהשקעות נדל''ן בגלל שהם העניים והאוזנים שלך והם יובילו אותך להזדמנויות והתפתחויות ושנויים בתנאי השכירות ביקושים באזור תשתיות וכו'. להיות השחקן הראשון שפועל זהו יתרון שיש לשחקנים החזקים בשוק הנדל''ן וע''י התערות בתוכם תוכל לסגור את הפער באופן משמעותי. .
  • לסיכום, תן את תשומת ליבך לחמשת כללים אלו ונסה לראות היכן הם מתקשרים ומועילים להשקעתך בנדל''ן ואולי תתחיל לראות את פירות השקעתך תשאוה ראויה להשקעתך.