נושאי חיפוש מדריכים המדריך לנדל"ן אמריקאי כלים שמור עימנו על קשר

הבטחת תשואה ! מהי ?

הבטחת תשואה ! מהי ? ומה הכיסוי העומד מאחורי הבטחה שכזו תשואה מובטחת את המושג אנו מוצאים הרבה בנסיונות לשווק לנו מוצר פיננסי בעל סיכוי מפתה לרווח מול סיכון בלתי מוגבל ביחוד כאשר ערובות ממשיות לקיום ההבטחה לא באמת מסופקות לנו מלבד ההבטחה עצמה.

סיכוייה של הרפתקאה שכזו להצלחה מבחינתנו תלוייה במספר גורמים.

אנו ניפרוט את הגורמים העיקרים להצלחת השקעה אשר מהם יבוא לנו הביטחון או השקט הנפשי:

  • הראשון הינו המבטיח ! זה שהבטיח לנו תשואה ורווח כפי שהינו גורם מבטח הוא מהווה גורם סיכון אנו ניבחון את תועלתו לוודא שין חסרונו עולה על תועלתו.
  • השני היכולות של המבטיח לקיים הבטחות בכלל ובפרט זו. רצון טוב וכוונה כנה לא תמיד מספיקים איכות ההבטחה נימדדת לפי יכולת המבטיח לעמוד מאחוריה ביום הדין.
  • השלישי הינו סיכויי ההצלחה של הפעילות העיסקית עצמה הבטחה מושלמת הינה למשהו קיים ולא לחלום באספמייה ככל שההבטחה הינה לחלום כך למבטיח סיכויים נמוכים לקיימה, ולכן ללא בסיס ההבטחות ריקות הן.
  • יחי הסדר ההפוך כפי שראיתם סדר הדברים הפוך מן המצב הבריא בו המוצר המשווק לנו הוא הוא !! בעל הערך החזק.
  • לסיכום, סיכוייה של הרפתקה להצליח ולממש את מטרת המשקיעים תלויה רבות במנהלי ההרפתקה והגוף העומד מאחוריהם , אבל מתחיל בכך שמדובר במוצר איכותי המספק את הביטחונות העקריים להשקעתנו ולסיכויי הגוף המבטיח לקיים ! הבטחת תשואה איננה דבר שבמוקצה אלא אם כן יוצא מהגבולות הטיבעיים שלו את ההבטחה אנחנו רוצים כתוסף ולא כעיקר ! כאשר מדובר בכסף שלנו בל נשכח ההבטחה צריכה להשקל לאחר שבחנו את העסקה לגופה ומצאנו כי היא נכונה לנו מבחינת יחסי הסיכוי מול סיכון