אודות BNH

כחברה שפעילותה החלה ב 2008, BNH נחשבת לחברה הוותיקה בתחום המספקת למאות משקיעם ישראלים שירותי רכישה, ניהול והשבחה בשוק הנדלן האמריקאי .

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל עוד בשנת 2007 ישראל הריס מנכ"ל ומייסד קבוצת BNH מומחה בעל שם עולמי בשוק הנדלן האמריקאי ליווה עשרות משקיעים בגל הראשון של הזדמניות הסאבפריים, קשריו והיכרותו את השוק המקומי היוו החלק המאגד והבסיס להקמת קבוצת השקעה אשר שמה הניבחר היה הודאה לה' יתברך ובקשה להמשך ברכתו.

מאז ועד היום ניזקפים לזכותו מאות עסקאות רכש, ניהול וליווי משקיעים להצלחות מרשימות בנדלן אמריקאי, הניסיון המצטבר של האנשים המרכיבים את הקבוצה עומד לרשותכם על מנת להבטיח ביצוע יעיל מקצועי ובטוח להשקעה בנדלן אמריקאי

ההבטחה שלנו

BNH  לקחה על עצמה לסייע ליזמים ומשקיעים בתחילת דרכם, לנהל ולפתח את העסק הנדלני שלהם בביטחון, ולהבטיח כי התהליך כולו נעשה בדרך הנכונה ובצורה יעילה. אנו מציעים את המידע, משאבים, ופתרונות המסייעים למשקיעים קטנים כגדולים המבינים את ההבדל בין להתנסות לבין להצליח, איך לשלב את השקעות קטנות בנדל"ן, כמו גם באופן בהיר וברור מתארים את הצעדים בשלבי ההשקעה צוות BNH הינו שותף אסטרטגי לאורך מחזור החיים של ההשקעה שלך והוא פה להציע את התמיכה הנדרשת בכדי להבטיח שכל נכס יפיק את המרב לאורך זמן.

חברה גלובלית

שרות לקוחות בשפה העברית ממשרדינו בישראל ובארה"ב עם נוכחות פיזית בשווקי הפעילות ותשתית מתאמת על מנת לענות על צרכי ההשקעה בצורה מקפת וישירה ממשרדיה הראשיים של החברה בארה"ב .

מי משתמש ב BNH

Clay Enos photo
ירדן פלדמן, תל אביב ישראל
Simon Cardwell photo
זוהר מדיצ'י, כפר סבא ישראל

הצג עוד

מה הם אומרים עלינו

אני ממליץ ללא כל היסוס על חברת BNH

כנראה הדבר הכי מדהים ב BNH זה שהם עושים עבורי את כל העבודה. אני אוהב אותם, מאמין בהם, והייתי ממליץ עליהם ללא כל היסוס. BNH מספקת חוויה של מחלקה ראשונה.

- ירון פלדמן, תל אביב ישראל
שירות לקוחות יעיל

אני לא יכול להביע עד כמה נציגי השירות היו לי לעזר. היא עשתה מעל ומעבר ואני מוכיר תודה על כך. לא מוצאים היום הרבה אנשי שירות שכאלה

- זוהר מדיצ'י
היה לך ניסיון טוב עמנו ? ספר לנו עליו

אנו שותפים לחברות מנהיגות

אנו שותפים עם החברות המובילות בתעשייה על מנת לספק איכות מוצר גבוהה, ומגוון מוצרים משלים לשרות לקוחותינו

הצג את כול השותפים