טריפל נט | TripleNet

מה היית אומר אם השכירות בארה"ב היתה נטו ? ושהדייר הוא שישלם את הוצאות הניהול, הארנונה, הביטוחים ואפילו את התחזוקה השוטפת.

שכירות טריפל נט תתן לך את זה ועוד, למה לקחת סיכון מיותר וזאת כאשר ניתן לעשות הכל בצורה בטוחה מאוד מבלי לוותר על רמות תשואה גבוהות.

דו"ח מפורט על כל בית בארה"ב.

25 $

ידע הוא כוח, אנו נספק את המידע החשוב על הנכס. 03-763-5545

טריפל נט | TripleNet

השכירות בארה"ב מספקת תשואה גבוהה ומשמעותית יותר על ההשקעה מהמוכר לנו בישראל , בארה"ב, בשונה מישראל, תרבות השכירות מגיעה עם חוקי משחק שונים בכל הנוגע למבנה הסכם השכירות ,בארה"ב הדייר מצפה לקבל עסקת הכל כלול ומוכן לשלם על כך יותר ובהתאם, מה שמביא אותנו לתשואות המגיעות לכדי 9% ויותר . אנו כבעלי הבית מטפלים בצרכי הנכס והתשלום בקטגורייות הבאות: ארוננה, ביטוח, תחזוקה וכמובן הניהול.

כאן מגיעים חוזי השכירות המסחריים הקרויים "טריפל נט":

חוזה TripleNet הנהוג במבנים מסחריים אומר כך: "אתה שוכר ממני את זכויות השימוש במבנה בסך כך וכך, וההוצאות הישירות של הנכס הינם עליך", התוצאה הישירה מביאה לכך שההכנסות הינם נטו ומצמצמות סיכון.

חוזי שכירות TripleNet בבתים פרטיים הינם הבשורה החדשה.

  • שכירות נטו אבסלוטית : "השכר לנו את נכס ההשקעה אשר בבעלותך בשכירות נטו קבועה , גדר השקעתך והשאר לנו את הסיכון ואפשריות המיקסום, כך שאתה את השכירות מקבל בצורה שאינה תלוייה בשום משתנה ואנחנו נהנים מהפער בין מחיר השכירות שנחתם עימך לבין מה שהצלחנו להכניס מהבית בפועל".
  • שותפות אינטרסים. האינטרס שלנו כשוכרי הזכויות הוא שהנכס תמיד ימצה את הפונטציאל הגלום בו, כלומר שיהא תמיד במיטבו. הנהנה הראשון הינו אתה-בעל הבית ומשום שהנכס מקבל את תשומת הלב הראויה וההשקעות התמידיות הגורמות להשבחתו והישארותו במיטבו.

Triple Net NNN 100%

הבתים המקבלים את השירותים שלנו נהנים מהמלצת תקציב הנדרשת לצורך רכישה, קניה, ושיפוץ ובהתאם לצורך. אנו לא נמליץ על בתים שהתקציב משאיר אותם עם עלויות תחזוקה יקרות. על כן בתים שליוונו את רכישתם וקיבלו את התקציב הראוי מבחינת הנדרש, יהנו משכירות נטו אבסלוטית של 7%.

חשוב לבדוק

ארבעת התנאים שחיבים להתקיים, אחרת מדובר ב"תשואה מובטחת" ונבובה:

  • בדקתם את התוכנית העסקית וראיתם כי באמת שכירות השוק מאפשרת לחברה הצדקה כלכלית לחתום על חוזה על מנת להשכיר.
  • רכישת הנכס צריכה להיות נכונה כלכלית ללא קשר לחוזה הטריפל ולעמוד בפני עצמה במבחן הכדאיות.
  • שלא שילמתם על הבית יותר משוויו בשוק, אל תתנו לחוזה השכירות לפתות אתכם.
  • שחוזה השכירות לא מגביל אתכם כבעלי בית במידה אותם מעוניינים למכור את הבית.

המעלות

נכסים בשכונות איכות שמשביחים בערכם ונהנים מתשואה של 9% בשכירות ומנוהלים ע"י שותף אסטרטגי בעל אינטרס זהה מהווים את מבנה ההשקעה הבטוח ביותר .

הכר את השכונות

צריך לקחת בחשבון

הדבר החשוב ביותר הינו איכות העסקה וכאשר אתם רוכשים בית בארה"ב בחינת העסקה צריכה להעשות בפני עצמה, אתם תירצו להכיר את מחירי השוק, ביקושי שכירויות איכות אכלוסיית היעד, מה בעלות על בית מחייבת ואילו הוצאות קשורות כדוגמאת ארנונה ביטוחים עלויות ניהול מצב הנכס צפי תחזוקה ועוד אנו ממליצים לבקר במרכז למשקיע וללמוד על הנושא .

המרכז למשקיע

צריך עזרה ?

03-763-5545
בית להשקעה בארהב

כלים שיעזרו לך להצליח

בא ותהנה מניסיון רב שנים, השתמש בכלים שלנו.

דו"ח CMA לדוגמא

ראה מה מכיל הדו"ח וכיצד הוא יכול לשרת אותך.

המדריך למשקיע - Download Free PDF