חמשת השלבים | לעסקאות BNH

בית בארה"ב רשום על שמך בטאבו מושכר לדיירים איכותיים ומניב תשואה של 10% ויותר, בחמשה שלבים ותוך שלושה חודשים ואתה מקבל את השכירות של חודש ראשון.

אנו ניסקור עמך את השלבים בדרך להשקעה מוצלחת בחמשה צעדים פשוטים, משלב בחינת ההשקעה ועד לקבלת שכירויות כנכס מניב ומתפקד, בצורה אחראית ובטוחה.

דו"ח מפורט על כל בית בארה"ב.

25 $

ידע הוא כוח, אנו נספק את המידע החשוב על הנכס. 03-763-5545

5 השלבים | לבית בארה"ב

התוצאה : כלקוח הבית רשום על שמך בטאבו בעלות פיקס מוצהרת מראש, הכנסות הנטו 10% לשנה ויותר. התהליך עצמו אורך כ 4 חודש מיום רישום טאבו ועד לקבלת דמי השכירות. הנכס מתקבל עם אחריות תחזוקה לשנתיים.

  • שכירות TripleNet : לנכסים מתאימים יוצע ללקוח עסקת שכירות טריפל נט אשר משמעותה שכירות מיום ראשון של 8% תשואה נטו

שלב מקדים: הכנה של כל הניצרך להשקעה.:

בפגישה עם הצוות המיקצועי יש לקבוע את התקציב ומטרות ההשקעה, כמו גם תיאום צפיות מה ניתן להשיג ויושג...בנוסף יש להערך ולהכין את המסמכים הרלונטית אשר ידרשו במהלך תהליך ההשקעה.

הדברים המבוצעים בשלב זה הם

1) מסמך בנקאי פרוף אוף פאונד POF המצהיר על הוכחת יכולת והן זמין של מעל 60,000 $ [ יש לבקש את המסמך הנ"ל מהמוסד הבנקאי בו הכספים מצויים. הצג מסמך POF לדוגמא ] ​

2) הקמת חברה LLC [ על שם חברה זו ירכש הנכס הבעלים הבלעדי על חברה זו הינו הלקוח למענו הוקמה החברה ול BNH הרשאות ניהוליות שוטפות לטיפול בנכס ] ​

  • השלב ראשון בחירת הנכס המתאים : יוצגו בפניך מספר אפשרויות של נכסים אשר יכולים להתאים למטרת ההשקעה בשלב זה לכל נכס תצורף תוכנית השקעה מלאה עם עלות כוללת וצפי הכנסות .. אנו מנהלים משא ומתן מול הבנקים לרכישת הנכסים, מרגע חתימת חוזה והסכמה על מחיר ישנם 30 יום להשלים את הרכישה, בעת בחירה בנכס ספציפי נחתם חוזה בין לקוח ל BNH.
  • השלב השני רישום טאבו והשלמת הרכישה: ביום ה 30 מבצעים רישום טאבו לנכס על שם החברה שהוקמה לצורך כך. עד 48 שעות לפני תאריך זה יתרת הכספים צריכים להיות בארה"ב (יש לקחת בחשבון את זמני העברה לחו"ל). ביום זה מופנים כספי הרכישה אל המוכרים, הקצאה לשיפוצים וטיפול בשאר ענייני הנכס.
  • השלב השלישי הכנת הנכס למגורי דיירים: הבית ניכנס לשיפוץ האורך בממוצע כחודש הבתים נכנסים מיד בקבלת מפתחות לתכנית שיפוץ מקיפה המכינה את הנכס לקראת שיווקו בפני דיירים כמו גם הכנתו כנכס יעיל ואיכותי למשפחה שתאכלסו.
  • השלב הרביעי שיווק הבית ואיכלוסו: הבית יוצא לשיווק כנכס להשכרה במדיות שונות ומיוצג ע"י סוכנים נמרצים ומנוסים התהליך נמשך כ כ 30 עד 45 יום למציאת דייר ואכלוס הנכס, החודש הראשון של השכירות נישאר אצל המתווך כתגמול ותמריץ למאמציו ועל כן בארבעת החודשים הראשונים אין לצפות לשכירות ! ,
  • השלב החמישי הכנסות משכירות: הכנסות שכירות הנם ברוטו מכאן יש להקצות 8% מהכנסות לחברת הניהול, תשלומי ארנונה (משולמים פעמים בשנה. בחודשים ינואר, ויולי.) וביטוחי נכס (בשנה א' הביטוחים שולמו) הכנסות השכירות מופקדות ישירות לחשבון הבנק של הלקוח כפי שסופק ע"י.

מה תקבל מאיתנו

התנאים שחיבים להתקיים אחרת מדובר ב"תשואה מובטחת" ונבובה:

  • אחריות קבלן לשנתיים למצב הנכס, משהו התקלקל ? אנחנו מתקנים ללא תוספת עלות.
  • אפשרות לבחירה בהשכרת הנכס בשכירות טריפל נט 10% נטו לשנה מיום ראשון (מקצר התהליך ומגדר את הסיכון).
  • ניהול הנכס דייריו והגעת כספי השכירות במועדם שירות לקוחות בשפה העברית ועוד.
  • והכי חשוב נכס איכותי המנוהל ביד מקצועית אחריאית ומנוסה.

הכר את אזורי ההשקעה

שכונתיה היפות של קליבלנד ידועות באיכות החיים הגבוהה ואפשרויות התעסוקה הרבות, תושביה משכילים ונחמדים, בקר בדף השכונות לקבלת סקירה ותיאור השכונות בהם אנו פעולים עבור משקיעינו .

הכר את השכונות

הכר את הבתים שלנו

למד להכיר את הבתים מהם לקוחתינו נהנים, ביקור בדף הבתים בארה"ב למכירה יתן לך מבט רחב על איכות העסקאות המבוצעות ע"י לטובת המשקיעים אנו גאים בהצלחת לקוחותינו ורוצים שגם לך יהא חלק בזה .

תוכנית עסקית לבית לדוגמא

צריך עזרה ?

03-763-5545
בית להשקעה בארהב

כלים שיעזרו לך להצליח

בא ותהנה מניסיון רב שנים, השתמש בכלים שלנו.

דו"ח CMA לדוגמא

ראה מה מכיל הדו"ח וכיצד הוא יכול לשרת אותך.

המדריך למשקיע - Download Free PDF