5 צעדים לבית בארה"ב | רשום על שמך בטאבו

בית בארה"ב הרשום על שמך בטאבו, מושכר לדיירים איכותיים ומניב תשואה של 9% ואף 10% , בחמשה צעדים ותוך זמן קצר של כשלושה חודשים אתה תהנה משכירות של החודש הראשון.

בא וניסקור את השלבים בדרך להשקעה מוצלחת ובחמשה צעדים פשוטים, משלב בחינת ההשקעה ועד לקבלת שכירויות כנכס מניב ומתפקד ובצורה אחראית ובטוחה.

דו"ח מפורט על כל בית בארה"ב.

25 $

ידע הוא כוח, אנו נספק את המידע החשוב על הנכס. 03-763-5545

5 השלבים | לבית בארה"ב

התוצאה : כלקוח הבית רשום על שמך בטאבו בעלות פיקס מוצהרת מראש, הכנסות הנטו צפויות לעמוד על 9% לשנה ויותר. התהליך עצמו אורך כ 4 חודש מיום רישום טאבו ועד לקבלת דמי השכירות, בנוסף הנכס מתקבל עם אחריות תחזוקה לשנתיים.

  • שכירות TripleNet : לנכסים מתאימים יוצע ללקוח עסקת שכירות טריפל נט אשר משמעותה שכירות של 7% תשואה נטו וזאת תוך חודשיים מרכישת הנכס.

שלב מקדים: הכנה של כל הניצרך להשקעה:

בפגישה עם הצוות המקצועי יש לקבוע את התקציב ומטרות ההשקעה, כמו גם תיאום צפיות מה ניתן להשיג ויושג... בנוסף יש להערך ולהכין את המסמכים הרלוונטים אשר ידרשו במהלך תהליך ההשקעה.

הדברים המבוצעים בשלב זה הם:

1) יש להנפיק מסמך בנקאי פרוף אוף פאונד POF המצהיר על הוכחת יכולת והן זמין בהתאם לסך הרכישה [ יש לבקש את המסמך הנ"ל מהמוסד הבנקאי בו הכספים מצויים. הצג מסמך POF לדוגמא ] ​

2) הקמת חברה LLC [ על שם חברה זו ירכש הנכס, הבעלים הבלעדי על חברה זו הינו הלקוח למענו הוקמה החברה ול BNH הרשאות ניהוליות שוטפות לטיפול בנכס ] ​

3) נא למלא שאלון פרטי לקוח הורד שאלון

  • השלב ראשון בחירת הנכס המתאים : יוצגו בפניך מספר אפשרויות של נכסים אשר יכולים להתאים למטרת ההשקעה בשלב זה לכל נכס תצורף תוכנית השקעה מלאה עם עלות כוללת וצפי הכנסות .. אנו מנהלים משא ומתן מול הבנקים לרכישת הנכסים, מרגע חתימת חוזה והסכמה על מחיר ישנם 30 יום להשלים את הרכישה, בעת בחירה בנכס ספציפי נחתם חוזה בין לקוח ל BNH.
  • השלב השני רישום טאבו והשלמת הרכישה: ביום ה 30 מבצעים רישום טאבו לנכס על שם החברה שהוקמה לצורך כך. עד 48 שעות לפני תאריך זה יתרת הכספים צריכים להיות בארה"ב (יש לקחת בחשבון את זמני העברה לחו"ל). ביום זה מופנים כספי הרכישה אל המוכרים, הקצאה לשיפוצים וטיפול בשאר ענייני הנכס.
  • השלב השלישי הכנת הנכס למגורי דיירים: הבית ניכנס לשיפוץ האורך בממוצע כחודש הבתים נכנסים מיד בקבלת מפתחות לתכנית שיפוץ מקיפה המכינה את הנכס לקראת שיווקו בפני דיירים כמו גם הכנתו כנכס יעיל ואיכותי למשפחה שתאכלסו.
  • השלב הרביעי שיווק הבית ואיכלוסו: הבית יוצא לשיווק כנכס להשכרה במדיות שונות ומיוצג ע"י סוכנים נמרצים ומנוסים התהליך נמשך כ כ 30 עד 45 יום למציאת דייר ואכלוס הנכס, החודש הראשון של השכירות נישאר אצל המתווך כתגמול ותמריץ למאמציו ועל כן בארבעת החודשים הראשונים אין לצפות לשכירות ! ,
  • השלב החמישי הכנסות משכירות: הכנסות שכירות הנם ברוטו מכאן יש להקצות 10% מהכנסות לחברת הניהול, כמו"כ תשלומי ארנונה (המשולמים פעמים בשנה. בחודשים ינואר, ויולי.) וביטוחי נכס (בשנה א' הביטוחים שולמו) הכנסות השכירות מופקדות ישירות לחשבון הבנק של הלקוח כפי שסופק ע"י.

מה תקבל מאיתנו

התנאים שחיבים להתקיים אחרת מדובר ב" תשואה מובטחת " ונבובה:

  • אחריות קבלן לשנתיים למצב הנכס, משהו התקלקל ? אנחנו מתקנים ללא תוספת עלות.
  • אפשרות לבחירה בהשכרת הנכס בשכירות טריפל נט 7% נטו לשנה (מקצר התהליך ומגדר את הסיכון).
  • ניהול הנכס דייריו והגעת כספי השכירות במועדם שירות לקוחות בשפה העברית ועוד.
  • והכי חשוב נכס איכותי המנוהל ביד מקצועית אחראית ומנוסה.

הכר את אזורי ההשקעה

שכונתיה היפות של קליבלנד ידועות באיכות החיים הגבוהה ואפשרויות התעסוקה הרבות, תושביה משכילים ונחמדים, בקר בדף השכונות לקבלת סקירה ותיאור השכונות בהם אנו פעולים עבור משקיעינו .

הכר את השכונות

הכר את הבתים שלנו

למד להכיר את הבתים מהם לקוחתינו נהנים, ביקור בדף הבתים בארה"ב למכירה יתן לך מבט רחב על איכות העסקאות המבוצעות ע"י לטובת המשקיעים, אנו גאים בהצלחת לקוחותינו ורוצים שגם לך יהא חלק בזה .

תוכנית עסקית לבית לדוגמא

צריך עזרה ?

03-763-5545
בית להשקעה בארהב

כלים שיעזרו לך להצליח

בא ותהנה מניסיון רב שנים, השתמש בכלים שלנו.

דו"ח CMA לדוגמא

ראה מה מכיל הדו"ח וכיצד הוא יכול לשרת אותך.

המדריך למשקיע - Download Free PDF