מנהלים לך את הנכס

close

להשאר בשליטה

ממשק ניהול אישי, דוחות תוקפתיים, חשבון בנק יעודי, הכלים הזמינים לך בכדי שתמיד תוכל להיות בשליטה מלאה על ההשקעה, כלים לדוגמא:

 • ניהול כל מסמכי הנכס החשובים במקום אחד הנגיש אליכם בכל זמן נתון בחשבון המשתמש האישי.
 • צפיה און ליין בחשבון כספי השכירות, מעקב אחר כניסת כספי השכירות מעת הפקדתם ע"י הדיירים ועד להגעתם ליעדם בחשבונכם בישראל.
 • דוחות שוטפים על מצב הנכס, עידכונים שוטפים על המתרחש בנכס בצורת דוחות ותצלומים.
 • חשבון אימל אישי מתוך ממשק הניהול המאפשר לך לתת הנחיות ולראות כיצד הם מתבצעים.

צוות BNH מסייע לכם שלא לפספס דברים חשובים הנוגעים לבית שלכם בקליבלנד, ולהגיב בעת הצורך ולנטר השלמת ביצוע.

close

חברת הניהול

כבעלי בית בארה"ב אתם רוצים לדעת תמיד כי הוא מקבל את תשומת הלב הראויה, BNH כחברת ניהול בעלת ניסיון ובעלת שם עולמי תתן לכם את השקט הנפשי של ניהול יעיל. תפקידה העיקרי של חברת הניהול הינם:

 • שיווק הבית לדיירים, סינון דיירי איכות ואיכלוס הנכס.
 • פיקוח וגביית דמי השכירות, ניהול חשבונות, נתינת שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע לדיירים ודאגה לשביעות רצון ניהול פנוי בעת הצורך.
 • תחזוקה שוטפת לנכס, פיקוח על אחריות הדריים לשמירת הנכס בצורה אחראית וראויה, ניהול קבלני ביצוע במרה הצורך לפי דרישת הלקוח.

מ א' ועד ת' BNH איתכם לאורך כל הדרך .

close

הוצאות נכס שוטפות

תרבות השכירות בארה"ב שונה מבישראל ואיננה ברירת מחדל עד לרכישת בית בישראל אלא דרך חיים של יותר מ35% מהאמריקאים,השכירות אותה משלם כוללת הכל למעט מספר דברים.

 • 3 ההוצאות העיקרית הינם תחזוקה, ארנונה , וביטוח נכס המוטלות על בעל הבית.
 • תחזוקה: שמירה על מצב ראוי של הבית ותחזוקת בלאי על. הדיירים מוטלת אחריות על תחזוקת שימוש גיזום ופילוס של.
 • ארנונה: משוקללת בסכום השכירות שנקבע וחובת התשלום הינה על בעלי הבית. על הדירים מוטלים תשלומי המיים, והביוב או קנסות עיירוניות בגין אי גיזום/פילוס שלג במועדם.
 • ביטוח מבנה: וכן ביטוח צד ג' הינם הנוהג בארה"ב ובעל הבית נושא בה. מצוי כי חוזה השכירות מחייב את הדיירים להוציא פוליסת ביטוח על התכולה ומהווה ביטוח דיירים אשר אותו משלם הדייר.

כמנהלי הנכס BNH תוודא ותדאג כי הדיירים מטפלים בנכס באחריות וממלאים את חובתם כדיירי הנכס.

close

שירותים נוספים

BNH מספקת מטריית שירותים מקיפה לכל צרכי הנכס המשקיע והדיירים, רוצים למכור את הנכס אנחנו פה בשבילכם חושבים על השבחה ומכירת הנכס אנו פה להוציא לפועל מתוכנית לביצוע, הקמת חברות, חשבונות בנק אמריקאים,רילוקיישן, מימון בישראל או בארה"ב ועוד.

אם יש לכם שאלה כל שהיא או בקשה אל תהססו לפנות לצוות המומחים של BNH אנחנו פה בשבילכם ובגללכם.

ניהול נדל"ן בארה"ב - חמשת הבסיסים

ניהול נכס בארה"ב מתחלק לחמשה מאפיינים אשר יישומם מבטיח ניהול יעיל של הבתים ותפוקת השכירות יום ולייל

הכנת הנכס כדי שיהא מזמין ואיכותי

נכס איכותי נהנה הן מהיותו מבוקש לשכירות והן מתפקוד יעיל, שלב זה בתהליך חשוב ביותר וימקסם את יעילות הניהול השוטף, חלק זה מתבצע מיד לאחר רכישת הבית וממשיך בבדיקות רבעוניות ותחזוקה שוטפת על מנת לשמור על מצבו.

שיווק וחשיפה  האם דייר פונציאלי מודע לבית היפה שלך ? 

ברגע זה ממש ישנה משפחה שמחפשת בית יפה ומזמין אשר יתאים למשפחתם, האם הם יראו את הבית שלך ראשון ? תיאור מזמין עם תמונה ששוה אלף מילים, המפורסמת במגוון לוחות האינטרנט הפופולארים נותנת לך צ'אנס טוב להיות שם כשמחפשים אותך, אבל זו רק ההתחלה ואתה רוצה להיות מוכן כשזה קורה.

סינון דיירים הדייר צריך להתאים

כולם רוצים את הבית שלך אבל לא כולם יכולים, חשוב לראות אם הדייר עומד בקרטריונים שלך ולוודא התאמה בכדי למנוע חיכוכים בעתיד.

ניהול הבית  וצרכיי הדיירים

מסרת בית בידי דייר אתה רוצה לבטיח כי הינם שומרים עליו באחריות הראוייה כמו"כ הינך רוצה לוודא כי הדייר שלך נהנה מהנכס, דגש על שביעות רצון מצד הדירים תגרום להארכת תקופת שהותם בנכס וחיסכון בהוצאות הנגרמות מתחלופת דיירים.

ניהול הכספים הנהלת חשבונות וגביית דמי השכירות

גביית תשלומי השכירות מהדיירם תשלום חשבונות שוטפים כדוגמאת ביטוחים וכדו', ניהול חשבונות.

כיצד זה עובד

ניהול נכון זה כל מה שאתה באמת צריך כדי להצליח בנדל"ן בארה"ב

5 easy steps