עצמאי בשטח | לשליטה מלאה

מחפש שקיפות מלאה ומקצועיות ללא פשרות ? הגעת למקום הנכון !, בחברת BNH ותחת קורת גג אחת אתה תימצא בית חם לכל ההספקטים הקשורים לנדל"ן בארה"ב .

אתה קובע את הטון, אנחנו נספק את הכלים, מיקסום ומיצוי הפונטציאל הגלום בנדל"ן אמריקאי.

דו"ח מפורט על כל בית בארה"ב.

25 $

ידע הוא כוח, אנו נספק את המידע החשוב על הנכס. 03-763-5545

למשקיע העצמאי | מגוון שירותים

כיום אתה יכול להנות משירותיה של חברת BNH אשר לה תשתית בשלה ומנוסה לכל מה שתחשוב עליו בנדל"ן אמריקאי, הן בצד מחקר והן בצד ניהול פרויקטים בסידרי גודל שונים, חברת BNH חולשת על ניהול נכסים, ניהול רכישות, פיקוח מימון ויעוץ, במשך שנות פעילותה הרבות ובהתמקדות בשוק הבתים הפרטיים, עוד מתחילת 2008 ובפרוץ המשבר צברה ניסון מעשי ורקורד עשיר של הצלחה לטובת לקוחתיה.

נהל את ההשקעה בקצב שלך:

כפי שהתנסת השקעות בנדל"ן מצריכות ניהול צמוד יעיל ומיקצועי היודע להתמודד עם צרכי הנכס/השקעה השוטפים וביעילות! יעילות הינה שם המשחק, אל תתפשר על שירות מספק לא מנוסה ו/או חסר תשתית ראויה לצרכיך.

  • איתור נכסים ובקרת איכות : אתה לא מעוניין לעבור על עשרות הצעות שלא עברו סינון בידים מקצועיות, אתה צריך עניים בשטח שיסננו עבורך את ההצעות הלא בשלות ויציגו בפניך מבחר נכסים שעבר ניתוח מיקצועי המסכם את מצבם ומציג תוכנית עיסקית מלאה למה איך וכיצד נכס זה יתפקד בצורה הכי אופטימלת בהשגת מטרות ההשקעה.
  • השבחה וניהול שוטף. הנכס שלך ראוי לתשומת לב תמידית ובצורה מיקצועית , לחברת BNH מחלקת שיפוץ השבחה ובנייה, המסוגלת לתת את התשומת הלב הראויה לכל צרכי הפרויקט ובכול סידרי הגודל ביעילות ובמחיר תחרותי.

כיצד זה עובד?

צוות BNH ישמח לבנות יחד עמך את מתווה השירותים אשר יתאים לצריכך ולתת לך הצעת מחיר בהתאם לשירותים שתבקש, המחירים שלנו תחרותים עקב יעילות ונסיון רב שנצבר ברכישות, השבחה, ניהול נכסים וטיפול שוטף בשכירות של מאות בתים.

מגוון שירותים

חלק מהשירותים הזמינים לך ע"י BNH:

  • הקמת חברות, שירותי משרד ודואר, פתיחת חשבונות בנק אמריקאים,.
  • איתור נכסים, יצוג ע"י סוכן נדל"ן, בדיקות קבלן לנכסים, ניהול פרויקטים.
  • ניהול נכסים, מכירה, השכרה טיפול שוטף בדיירים ותחזוקת נכסים.
  • מחלקת בנייה ושיפוצים הנותנת מענה יעיל מבית לכל צרכי השיפוץ.

המעלות

ניצול מלוא פונטציאל הרווח מההשקעה על בתים בארה"ב, מיקסום תשואה ושליטה מלאה בכל שלב .

הכר את השכונות

צריך לקחת בחשבון

החשוב ביותר בתהליך השקעה בצורה עצמאית הינה להקדיש את הזמן הראוי לבחינת המלצות צוות BNH, מידת ההצלחה של שותפות זו תלוייה רבות בבניית קשר אמון עם צוות BNH, לא פחות חשוב ההחלטות מתקבלות על ידך ומבוצעות ע"י BNH למד והכר היטב את המלצות הצוות המיקצעי . מקום מעולה להתחיל בו הינו המרכז למשקיע .

המרכז למשקיע

צריך עזרה ?

03-763-5545

כלים שיעזרו לך להצליח

בא ותהנה מניסיון רב שנים, השתמש בכלים שלנו.

דו"ח CMA לדוגמא

ראה מה מכיל הדו"ח וכיצד הוא יכול לשרת אותך.

המדריך למשקיע - Download Free PDF