נושאי חיפוש מדריכים המדריך לנדל"ן אמריקאי כלים שמור עימנו על קשר

קרדיט צ'ק לבדיקת התאמת דייר

מנהל הנכס האמיתי שלך הוא הדייר שגר בבית !

קנית בית בארה"ב , השקעת את מיטב כספך הבית מאוכלס על מנת לשרת את מטרת ההשקעה כדרך טיבעית ליצירת תזרים, אתה בשום אופן לא מעוניין שדייר המקבל לידו את הנכס יהא פחות מראוי לטיפול אחראי בנכס.

בדיקת איכות דייר וסינון דירים , הינה שלב קריטי ונידרש בתהליך האיכלוס על מנת לוודא לא רק יכולת עמידה בתשלומי השכירות ולא פחות חשובה בדיקת מידת אחריותו של הדייר המקבל לידיו כפקדון נכס אשר הושקעת בו הון לא מבוטל.

הבדיקות הנעשות בשלב הסינון הינם מעמיקות ומקיפות על מנת לוודא כי הדירים המבקשים לאכלס את הנכס עומדים בקרטריונים שנבנו על בסיס נסיון רב של צוות BNH בניהול דירי שכירות בשוק האמריקאי.

לפניך תוצאות דו"ח קרדיט צ'ק שנלקחה על מנת לבחון את מידת התאמתו של דייר לאיכלוס בית של לקוח BNH.

קרדיט צק לדייר

התחומים המקבלים התיחסות בדו"ח בדיקת דייר - קרדיט צ'ק:

  • יחס ההכנסה לסכום השכירות המבוקש: הכנסה של דייר אמורה להיות ביחס של פי שלושה לפחות מסך השכירות המבוקש על מנת לקבל התאמה אופטימלית.
  • מה דירוג האשראי : בארה"ב לכל אזרח ישנו מידע כל הסטיריית התנהלות האשראי שלו לאורך השנים כאשר הניקוד הוא על סקאלה של מ 350 ועד 830 כאשר המספר הגבוהה הינו הדירוג הגבוהה ביותר ושייך רק לאחוזן העליון, ממוצע הניקוד בארה"ב עומד על 689 נקודות.
  • מצבת חבות : האם נכון להיום ישנם קשיים בעמידה בהתחיביות כספיות איחור בחודש חודשיים או יותר יתנו לנו להבין מצבו.
  • חובות עבר: האם בהסטוריית העבר של הדייר מופעים קשיים בתשלום חובות במועדם וכיצד הדבר ניפתר בסופו של עניין.
  • רקורד ציבורי: האם למבקש ישנו עבר פלילי , תביעות משפטיות עומדות, פנוי נכס עקב אי עמידה בתנאי חוזה שכירות ועוד, כל אלו יתנו לנו מדיע רחב ומקיף הנוגע לאופן התנהלותו של המבקש במהלך ההסטורייה ויתנו לנו אינדקציה לכיצד הדייר עלול להתנהג בעתיד הן מבחינת אחריותו על הנכס והן מבחינת מוסר התשלומים.

* פסילת דייר מכל סיבה שהיא צריכה להיות ענינית ועל בסיס פרמטר קבוע על מנת שלא לגרום לפסילה על בסיס גזע, מין, דת או כל סוג אחר של הפלייה.