הדרך הבטוחה להצלחה התמדה. יכולות. יושרה.

חברת BNH. הוקמה בשנת 2007 ע"י ישראל הריס, מומחה בעל שם עולמי בשוק הנדלן האמריקאי. החברה הינה מהחלוצות בתחום ומביאה עימה מסורת ארוכה של עסקאות רכש, ניהול וליווי משקיעים להצלחות מרשימות בשוק הנדלן האמריקאי, פעילותה של החברה מסוקרת בהרחבה וזוכה לאהדה במגזינים ובכתבי עת מובילים. החברה הינה הבחירה הטיביעית להשקעה בשוק האמריקאי מאחר והיא מביאה איתה את שלושת היתרונות המסיעים להצלחה: ניסיון, מיקצועיות, ותשתית מקומית חזקה.


הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל עוד בשנת 2007 ישראל הריס מנכ"ל ומייסד קבוצת BNH מומחה בעל שם עולמי בשוק הנדלן האמריקאי ליווה עשרות משקיעים בגל הראשון של הזדמניות הסאבפריים, קשריו והיכרותו את השוק המקומי היוו החלק המאגד והבסיס להקמת קבוצת השקעה אשר שמה הניבחר היה הודאה לה' יתברך ובקשה להמשך ברכתו.

מאז ועד היום ניזקפים לזכותו מאות עסקאות רכש, ניהול וליווי משקיעים להצלחות מרשימות בנדלן אמריקאי, הניסיון המצטבר של האנשים המרכיבים את הקבוצה עומד לרשותכם על מנת להבטיח ביצוע יעיל מקצועי ובטוח להשקעה בנדלן אמריקאי

ההבטחה שלנו

BNH לקחה על עצמה לסייע ליזמים ומשקיעים בתחילת דרכם, לנהל ולפתח את העסק הנדלני שלהם בביטחון, ולהבטיח כי התהליך כולו נעשה בדרך הנכונה ובצורה יעילה. אנו מציעים את המידע, משאבים, ופתרונות המסייעים למשקיעים קטנים כגדולים המבינים את ההבדל בין להתנסות לבין להצליח, איך לשלב את השקעות קטנות בנדל"ן, כמו גם באופן בהיר וברור מתארים את הצעדים בשלבי ההשקעה צוות BNH הינו שותף אסטרטגי לאורך מחזור החיים של ההשקעה שלך והוא פה להציע את התמיכה הנדרשת בכדי להבטיח שכל נכס יפיק את המרב לאורך זמן.

חברה גלובלית

שרות לקוחות בשפה העברית ממשרדינו בישראל ובארה"ב עם נוכחות פיזית בשווקי הפעילות ותשתית מתאמת על מנת לענות על צרכי ההשקעה בצורה מקפת וישירה ממשרדיה הראשיים של החברה בארה"ב .


ההיסטוריה שלנו